Psiakrew
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Tom I - Privet!

Go down 
AutorWiadomość
Kovac Novak
Admin
Kovac Novak


Liczba postów : 28
Join date : 09/07/2018

Tom I - Privet! Empty
PisanieTemat: Tom I - Privet!   Tom I - Privet! EmptyWto Sie 20, 2019 10:56 pm

Privet, Towarzyszu!
Zgubiłeś się? Oj, to niedobrze. Ja ci drogi nie wskażę, ale mogę pomóc zadomowić się na naszej potańcówce. Może przestaniesz czuć się zagubiony i zechcesz napić się tej wspaniałej i gorzkiej jak życie wódki razem z nami. Gwarantuję ci, że gdy już zaczniesz, to będziesz ją kochał i nienawidził tak jak my... psiakrew!

Dobra, wpierw przekonajmy się czy w ogóle chcesz się bawić i nie jesteś taką cipą, na jaką wyglądasz... Wiesz, ta nasza zabawa jest o wiele gorsza niż może się wydawać. Jest jak Русская рулетка... Prawdopodobieństwo śmierci jest bardzo wysokie. Nadal jednak ma bawić, więc nie krzyw się tak. Nie pozwolę ci tak łatwo zginąć.
No, to wpierw zobacz na czym polega ta nasza zabawa - klik.

"Stan Massachusetts? To co ten Kovac tu robi?" Zamknij się! Mam ci pomóc, a ty jeszcze narzekasz!

Rozumiem, że się spodobało i mogę iść już po metalowy kieliszek, który sam osobiście ja wygniatałem. Ale! Jeszcze jedna rzecz. Chyba każdy lubi łamać zasady... ja też należę do tego grona. Są jednak konkretne, których trzeba przestrzegać. Mamy tu malutki regulamin, który trzyma to całe szaleństwo w cienkiej granic. Przeczytaj to - klik.

Świetnie! To sprawy organizacyjne mamy za sobą. W sumie to nie było tego zbyt wiele... Dobra, to stawiam ci mój kovacowy kieliszek, bo czas na twoją Kartę Postaci. W końcu będę mógł cię lepiej poznać. Zakładasz temat w tym dziale, którego tytułem może być twoja nazwa użytkownika. Tutaj znajdziesz potrzebny do tego wzór.

Powrót do góry Go down
https://someonewilldie.forumpolish.com
 
Tom I - Privet!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Psiakrew :: Vademekum :: Jak Przetrwać Do Starości :: Przewodnik-
Skocz do: